İlan Ekle Oturum aç

Muay Thai̇ Turnuvası’nda Germenci̇k Beledi̇yespor Kulübü’nden 3 Sporcuya Madalya

Aydın’da düzenlenen Muay thai turnuvasında Germencik Belediyespor Kulübü bünyesinde mücadeleye katılan 3 sporcu çeşitli branşlarda derece elde ederek madalya kazandı. Kulüp takım adına da kupanın sahibi olurken, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, genç sporcuları tebrik ederek spora yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu ifade etti.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Muay thai turnuvasında Germencik Belediyespor Kulübü adına 3 sporcu katıldı. Çeşitli branşlarda düzenlenen müsabakalarda minik erkekler kategorisinde Berke Kümüş 42 kilogramda birinci, minik erkekler kategorisinde Gökhan Şakir 30 kilogramda ikinci, erkekler kategorisinde Kerem Sabancı Yıldız 46 kilogramda ikinci oldu. Germencik Belediyespor Kulübü genel puanlamada da takım olarak üçüncü seçildi.

“SPORA VE SPORCUYA OLAN DESTEĞİMİZ HER DAİM DEVAM EDECEK”

Aydın Muay thai İl Temsilciliği ile Gençlik spor il müdürlüğü koordinesinde icra edilen müsabakalarda elde edilen başarılarla gurur duyduklarını ifade eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Göğsümüzü kabartan Germencikli evlatlarımıza, Germencik Belediyespor Kulüp yönetimimize ve antrenörümüze teşekkür ediyorum. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her daim devam edecek. Başarıların devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: http://ankayerel.net/haber/detay/muay_thai_turnuvasinda_germencik_belediyespor_kulubunden_3_sporcuya_madalya_105665

Önceki Yazı
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi alıyor
Sonraki Gönderi
Didim Belediyesi̇’ni̇n Ekti̇ği̇ Ayçi̇çekleri̇ Hasata Hazır

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.