İlan Ekle Oturum aç

Hayırsever aile 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu yaptıracak

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde hayırsever iş insanı Mustafa Takmaklı ve eşi Aslı Takmaklı tarafından yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için protokol imzalandı.
 
Soğutma sektöründe faaliyet gösteren hayırsever iş insanı Mustafa Takmaklı ve eşi Aslı Takmaklı tarafından Nazilli’de yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için Aydın Valiliği’nde düzenlenen protokol imza törenine Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz ve hayırseverler Aslı ve Mustafa Takmaklı katıldı. Vali Aksoy Aydın’a hayırseverlerin desteğiyle yeni bir Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu daha kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtip, Takmaklı ailesine gösterdikleri duyarlılıktan nedeniyle teşekkür etti.
Aydın İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz de yapılacak Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu hakkında bilgiler verdi.
Konuşmaların ardından Nazilli’de mülkiyeti Hazine’ye ait Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsisli 906 metrekarelik arazi üzerine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun yapımına ilişkin protokol, Vali Hüseyin Aksoy, İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz ve hayırsever Takmaklı çifti tarafından imzalandı. Burhan CEYHAN / AYDIN,(DHA)

Kaynak:https://www.cnnturk.com/yerel-haberler/aydin/hayirsever-aile-112-acil-saglik-hizmetleri-istasyonu-yaptiracak-1830333

Önceki Yazı
Aydın’da Afrodisias Kültür, Sanat ve Tanıtım Festivalinin açılışı yapıldı
Sonraki Gönderi
AFRODİSİAS’TA OPERA FESTİVALİ

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.