İlan Ekle Oturum aç

Didim Amfi Tiyatro açılmak için gün sayıyor.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın seçim vaatleri arasında yer alan Didim Amfi Tiyatro projesinde sona gelindi. Başkan Atabay, açılmak için gün sayan Didim Amfi Tiyatro’ya giderek incelemelerde bulundu.

Didim 2’nci Koy’da yükselen 3 bin 500 kişi kapasiteli Didim Amfi Tiyatro açılmak için gün sayıyor.

Tasarımı yine Didim’de bulunan Milet Antik Kenti’nden esinlenerek yapılan, içerisinde otopark, restorant ve birçok aktivitenin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan konferans salonlarını barındıracak Didim Amfi Tiyatro, yeşil ile mavinin buluştuğu noktada yüzlerce etkinliğe de ev sahipliği yapacak. 

BAŞKAN ATABAY: “ŞİMDİDEN TÜM VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, tamamlanmasıyla yalnızca Didim’e değil bölge turizmine de büyük katkı sağlayacak Didim Amfi Tiyatro’da incelemelerde bulundu.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Atabay, “Sanatın ve kültürün merkezi olacak olan Didim Amfi Tiyatro’da sona geldik. Çok kısa bir süre içerisinde, güzel bir açılış töreni ile, Didim Amfi Tiyatro’yu tüm Didim ve bölge halkının kullanımına sunacağız. Tüm yörenin kültür ve sanat hayatına büyük bir ivme kazandıracak olan bu projenin şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Anka Haber

Etiketler:
Önceki Yazı
Dünya Çevre Günü ve Türkiye Çevre Haftası’nı “Çevre Şenliği” ile kutlandı
Sonraki Gönderi
Başkan Deniz Atabay: Didim Amfi Tiyatro’nun açılışına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.