İlan Ekle Oturum aç

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Didim’in Yollarını Yeniledi

Kent genelindeki yol yapım çalışmalarına devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Didim’de Tütüncüler, Çobankuyu ve Koca Mustafa caddelerini sıcak asfalt ile yeniledi.

Kent genelindeki yol yapım çalışmalarına devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Didim’de Tütüncüler, Çobankuyu ve Koca Mustafa caddelerini sıcak asfalt ile yeniledi.

Yol yapım çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Didim’deki Koca Mustafa, Tütüncüler ve Çobankuyu caddelerinin yollarını sıcak asfalt ile yeniledi.

Üç caddede yaklaşık 40 bin metrekarelik alanda yoğun bir tempoyla çalışan ekipler, hem altyapı hem de üstyapı işlemlerini kısa sürede tamamladı. Altyapı işlemlerinin ardından sıcak asfalt serimi ile devam edilen çalışmalara kaldırım düzenlemeleri ile devam edildi. Tüm bu işlemlerin ardından şerit çizgileri çekilen ve yol işaretlemeleri tamamlanan yollar ulaşıma açıldı.

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU: “TÜM YOLLARI TEKER TEKER YENİLİYORUZ”

Vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yatırımlarına devam ettiklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Koca Mustafa, Tütüncüler ve Çobankuyu caddelerini ekiplerimiz kısa sürede yeniledi. Yayalar için kaldırımlar genişletildi ve yollarda da sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler çok güzel. Bizler de vatandaşlarımız için hizmet odaklı çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: https://www.sondakika.com/yerel/haber-kent-genelindeki-yol-yapim-calismalarina-devam-eden-aydin-buyuksehir-belediyesi-15179632/

Önceki Yazı
Aydın’da ‘incir cipsi’ çalışmaları
Sonraki Gönderi
Number1 Arçelik’ten hediye dağıtmaya Didim’e geliyor

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.