İlan Ekle Oturum aç

Aydın Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇’ni̇n Gençli̇k Kültür Merkezi̇’nde Güz Yarıyılı Başladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Gençlik Kültür Merkezi’nde güz yarıyılı başladı. Merkezde gençlerin kırtasiye ihtiyaçları da Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor. 

Uzman eğitmen kadrosuyla geçen yıllarda yüzlerce öğrenciyi üniversiteyle buluşturan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kültür merkezlerinde yeni dönem başlıyor. Aydın merkezdeki Gençlik Kültür Merkezi’nde okula ve sınavlara yardımcı dersler başlarken; Aydın geneline yayılan 25 kültür merkezinde ise etkinlikler 3 Ekim itibarıyla başlayacak. 

Tüm gençleri, kültür merkezlerine davet eden Başkan Özlem Çerçioğlu, “Her yıl yüzlerce gencimizin bizlerle üniversiteye hazırlanarak başarılı olmalarıyla ziyadesiyle mutlu oluyoruz. Gençleri hayalleriyle buluşturabilmek için geçen yıllardaki başarımızı bu yıl da tekrarlayacağız. İster üniversiteye hazırlansın, ister ara sınıf olsun her yaştan gencimizi kültür merkezlerimize bekliyoruz” dedi.

Kaynak: http://ankayerel.net/haber/detay/aydin_buyuksehir_belediyesinin_genclik_kultur_merkezinde_guz_yariyili%C2%A0_basladi_104992

Önceki Yazı
Didim’den Yunan adalarına kaçmaya çalışan 92 düzensiz göçmen yakalandı
Sonraki Gönderi
Aydın’ın turizm pazarındaki payını artırmalıyız

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.