İlan Ekle Oturum aç

Aydın Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ ‘Cumhuri̇yet Bayramı’ Temali Yarışma Düzenli̇yor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yıldönümünde öğrencilere yönelik “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” temalı yarışma düzenliyor.

Aydin Büyüksehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin kurulusunun 99. yildönümünde ögrencilere yönelik “29 Ekim Cumhuriyet Bayrami” temali yarisma düzenliyor. Yarisma anaokulu ve ilkokul ögrencileri için resim; ortaokul ögrencileri için resim, siir; lise ögrencileri için de resim, siir ve kompozisyon kategorilerinde yapilacak. Aydin Büyüksehir Belediye Baskani Özlem Çerçioglu tüm ögrencileri yarismaya katilmaya davet etti.

Yarismada dereceye giren ögrencilere zekâ beceri oyunlari, akilli saat, tablet bilgisayar, elektrikli scooter’in yani sira diger tüm katilimcilara malzemeli resim çantasi armagan edilecek. Aydin Büyüksehir Belediye Baskani Özlem Çerçioglu Cumhuriyeti yasatacak olan ögrencilerin yaratici eserler ortaya çikaracagina inandiklarini belirtti.

Son basvuru 24 Ekim

Katilimcilar eserlerini 24 Ekim 2022 Pazartesi günü mesai bitimine kadar, Kurtulus Mahallesi Adnan Menderes Bulvari No:80 Vali Yazicioglu Kültür Merkezi Efeler/Aydin adresine kargoyla ya da elden teslim edebilirler. Yarismayla ilgili ayrintili bilgiye 444 40 09 ve www.aydin.bel.tr adresinden ulasilabilir.

Kaynak Aydın Büyükşehir Belediyesi

Önceki Yazı
Aydın incirinin ihracat yolculuğu başladı
Sonraki Gönderi
400 BİSİKLETÇİ, GERMENCİK’TE BULUŞTU

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.