İlan Ekle Oturum aç

Aydın Büyükşehi̇r Beledi̇ye Başkanı Çerçi̇oğlu’ndan Koçarlı Pazarı’na Zi̇yaret

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Koçarlı Pazarı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Çerçioğlu’na pazardaki yüksek fiyatlardan dert yanarken pazarcı esnafı da satış yapamadıklarını söyledi.

Vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu bu kez Koçarlı Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Pazardan alışveriş yapan Çerçioğlu, vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden taleplerini de dinledi. Pazarcı esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Çerçioğlu’na vatandaşlar yüksek fiyatlardan yakındı. Kış için fazladan battaniye satın alan bir vatandaş yakacak fiyatlarından dert yanarken, birçok vatandaş ise pazar arabasını dolduramadıklarını belirtti.

Başkan Çerçioğlu’na pazar ziyaretinde Cumhuriyet Halk Partisi Koçarlı İlçe Başkanı Hakan Akın ile İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Mevlüt Şahinci eşlik etti.

Kaynak: http://ankayerel.net/haber/detay/aydin_buyuksehir_belediye_baskani_cercioglundan_kocarli_pazarina_ziyaret_107310

Önceki Yazı
Didim Belediyesi Türkiye’de bir ilke imza attı
Sonraki Gönderi
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden maden şehitleri için hayır

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.